معرفی کتاب و فیلم
21 دی 1397
کد خبر: 1889 0 اشتراک گذاری
معرفی فیلم من، تانیا هستم

به گزارش ویزئو، فیلمI-tonya (من، تونیا هستم)، فیلمی است که هر پدر و مادری که زیاد دعوا میکنند یا قصد دارند طلاق بگیرند ، باید ببینند. هرکسی که تله بی ارزشی دارد و بزرگ شده یک خانه پر از دعوا و کتک بوده ، لازم است این فیلم را ببیند تا به خودش کمک کند.
فیلم من، تانیا هستم محصول ۲۰۱۷ است با کمدی تلخ که شبیه مستند ساخته شده است. این فیلم بازیگران حرفه ای دارد که داستان فیلم را مستند گونه روایت میکنند.
فیلم با چهارسالگی تانیا هاردینگ Tonya Harding شروع میشود که یکی از بهترین زنان اسکیت‌باز روی یخ در جهان و شرکت کننده در المپیک است. همه کودکی او مملو از فشار و ترک شدن توسط پدر و سختگیری‌های بیهوده و کتک زدن‌های مادر است که اعتقاد دارد دخترش را برای زندگی سخت آینده اش آماده میکند.
کودکی که کتک می‌خورد، در رابطه عاطفی آینده خویش نیز مردی را برمی‌گزیند که با او بدرفتاری می‌کند و متاسفانه کتکش می‌زند.
تله بی ارزشی و تله رهاشدگی و تله شکست موجب شکست‌های متعدد ارتباطی و کاری او می‌شوند.
در ادامه داستان تاثیر فقر را در انتخاب شدن یا نشدن توسط داوران مغرور اسکیت روی یخ و بی عدالتی‌های فراوان در حق این دختر نوجوان می‌بینیم. او برخلاف بسیاری از دختران اسکیت باز که به خانواده های نسبتا ثروتمند تعلق دارند ، حتی مجبور است لباس اجرای پرفورمنس باشگاه را خودش بدوزد و این معمولی بودن و لاکچری نبودن موجب می‌شود که بارها و بارها علیرغم شایستگی های واقعی اش ، توسط داوران انتخاب نشود.
در ادامه داستان بحث رقابت با نانسی کریگان بر سر سهمیه المپیک مطرح است. واقعیت این است که تانیا تنها زنی است که میتواند حرکت سه گانه چرخشی با اسکیت را پشت سر هم دو بار انجام دهد و علیرغم این قابلیت قابل‌توجه هرگز نمی‌تواند موقعیتهای خوبی در اسکیت بدست بیاورد ، چرا ؟
با تماشای این فیلم می توانید پاسخ بسیاری از سوالات روانشناسی خود را پیدا کنید.