پوست و زیبایی
17 مهر 1397
شما اینجا هستید: ویزئو > ویدئو > پوست و زیبایی > لیزر درمانی با مشاوره تخصصی

لیزر درمانی با مشاوره تخصصی

خبرهای مشابه
استفاده از روش‌های غیر استاندارد لیزر ممنوع
استفاده از روش‌های غیر استاندارد لیزر ممنوع

دکتر سید محمد تقی نبوی با اشاره به اهمیت همراهی لیزر با علم پزشکی گفت: این همراهی مستلزم این است که پزشک فیزیک و آناتومی فرد را در نظر بگیرد. اما متاسفانه در شرایط فعلی جامعه شاهد استفاده از لیزر به روش غیر استاندار هستم که عوارض جبران ناپذیری برای فرد به همراه دارد.

نقش  لیزر در درمان ضایعات پوستی
نقش لیزر در درمان ضایعات پوستی

محمد تقی نبوی،متخصص پوست و زیبایی درمان ضایعات پوستی به کمک دستگاه لیزر کیوسوییچ را تایید کرد و آن‌را درمانی مناسب برای عوارض پوستی دانست.

سوختگی از عوارض لیزرهای غیرایمن است
سوختگی از عوارض لیزرهای غیرایمن است

به گفته یک متخصص پوست،در صورتی که لیزر در کلینیک های مجهز و توسط پرشکان مجرب صورت گیرد به زیبایی بیشتر فرد متقاضی می انجامد و در غیراینصورت موجب تورم،قرمزی و سوختگی نواحی که لیزر در آنها انجام گرفته است،می شود.

درمان لکه‌های ماه ‌گرفتگی با لیزر
درمان لکه‌های ماه ‌گرفتگی با لیزر

سید محمد تقی نبوی، متخصص پوست و مو به افرادی که ضایعات عروقی مثل ماه گرفتگی را روی سطح پوست خود دارند، توصیه می‌کند که برای درمان این ضایعه به خود زمان بدهند چرا که به مرور ماه گرفتگی کمرنگ‌تر می‌شود و بعد از آن می‌توان این ضایعه را به کمک لیزر برطرف کرد.

طب اورژانس؛ یک تخصص نوپا در ایران
طب اورژانس؛ یک تخصص نوپا در ایران

به گفته داوود روشنی متخصص طب اورژانس ، این طب در ایران یک طب نوپا بوده و به مدت ۱۲ سال است که به عنوان یک رشته تخصصی در دانشگاه‌های معتبر کشور تدریس می‌شود.

ضرورت تسری خدمات توان‌بخشی در تمامی سطوح نظام سلامت
ضرورت تسری خدمات توان‌بخشی در تمامی سطوح نظام سلامت

وزارت بهداشت و درمان برای ارائه خدمات گوناگون در سطوح مختلف پیشگیری، درمان و درمان‌های تخصصی، در حوزه معلولین برنامه‎ریزی‎های متعددی انجام داده است.

افزایش اوتیسم در افراد کمتر از  7 سال
افزایش اوتیسم در افراد کمتر از 7 سال

یک فوق تخصص مغز و اعصاب گفت:برای افراد کمتر از 7سال که مبتلا به اوتیسم می شوند اقدامات درمانی لازم جهت بی خوابی و اختلالات گفتاری تجویز شده و در کنار آن اقدامات توانبخشی هم مانند آب درمانی، موسیقی درمانی و دادن دارو برای رفع اختلالات رفتاری توصیه می‌شود.

فواید رایحه درمانی
فواید رایحه درمانی

رایحه درمانی روش درمانی جایگزینی است که برای بهبود بیماری هایی نظیر افسردگی و اختلالات جنسی مورد استفاده قرار می گیرد.