معرفی کتاب و فیلم
21 دی 1397
شما اینجا هستید: ویزئو > مقاله > معرفی کتاب و فیلم > معرفی فیلم من، تانیا هستم

معرفی فیلم من، تانیا هستم

معرفی فیلم من، تانیا هستم

به گزارش ویزئو، فیلمI-tonya (من، تونیا هستم)، فیلمی است که هر پدر و مادری که زیاد دعوا میکنند یا قصد دارند طلاق بگیرند ، باید ببینند. هرکسی که تله بی ارزشی دارد و بزرگ شده یک خانه پر از دعوا و کتک بوده ، لازم است این فیلم را ببیند تا به خودش کمک کند.
فیلم من، تانیا هستم محصول ۲۰۱۷ است با کمدی تلخ که شبیه مستند ساخته شده است. این فیلم بازیگران حرفه ای دارد که داستان فیلم را مستند گونه روایت میکنند.
فیلم با چهارسالگی تانیا هاردینگ Tonya Harding شروع میشود که یکی از بهترین زنان اسکیت‌باز روی یخ در جهان و شرکت کننده در المپیک است. همه کودکی او مملو از فشار و ترک شدن توسط پدر و سختگیری‌های بیهوده و کتک زدن‌های مادر است که اعتقاد دارد دخترش را برای زندگی سخت آینده اش آماده میکند.
کودکی که کتک می‌خورد، در رابطه عاطفی آینده خویش نیز مردی را برمی‌گزیند که با او بدرفتاری می‌کند و متاسفانه کتکش می‌زند.
تله بی ارزشی و تله رهاشدگی و تله شکست موجب شکست‌های متعدد ارتباطی و کاری او می‌شوند.
در ادامه داستان تاثیر فقر را در انتخاب شدن یا نشدن توسط داوران مغرور اسکیت روی یخ و بی عدالتی‌های فراوان در حق این دختر نوجوان می‌بینیم. او برخلاف بسیاری از دختران اسکیت باز که به خانواده های نسبتا ثروتمند تعلق دارند ، حتی مجبور است لباس اجرای پرفورمنس باشگاه را خودش بدوزد و این معمولی بودن و لاکچری نبودن موجب می‌شود که بارها و بارها علیرغم شایستگی های واقعی اش ، توسط داوران انتخاب نشود.
در ادامه داستان بحث رقابت با نانسی کریگان بر سر سهمیه المپیک مطرح است. واقعیت این است که تانیا تنها زنی است که میتواند حرکت سه گانه چرخشی با اسکیت را پشت سر هم دو بار انجام دهد و علیرغم این قابلیت قابل‌توجه هرگز نمی‌تواند موقعیتهای خوبی در اسکیت بدست بیاورد ، چرا ؟
با تماشای این فیلم می توانید پاسخ بسیاری از سوالات روانشناسی خود را پیدا کنید.

خبرهای مشابه
نگاهی به فیلم سینمایی هندی و هرمز
نگاهی به فیلم سینمایی هندی و هرمز

فیلم سینمایی هندی و هرمز به کارگردانی عباس امینی، روایتگر زندگی دو نوجوانی است که طبق سنت مردم جزیره هرمز در خلیج فارس و به خاطر مشکلات مالی به عقد هم در می آیند.

معرفی فیلم اعجوبه
معرفی فیلم اعجوبه

مبتلایان به بیماری سندرم تریچر کالینز برخلاف سایر سندرم های مادرزادی معمولا مشکل ذهنی یا اسکلتی ندارند و میتوانند افراد مؤثری برای جامعه باشند.

سالم‌ترین کشورهای جهان در رتبه‌بندی سال 2019
سالم‌ترین کشورهای جهان در رتبه‌بندی سال 2019

طبق برآوردهای سال 2019، 169 کشور به عنوان سالم‌ترین کشورها معرفی شده‌اند. در این رتبه‌بندی ۴ ایالت اروپایی جزء ۱۰ کشور سالم جهان معرفی شده‌اند.

استفاده از روش‌های غیر استاندارد لیزر ممنوع
استفاده از روش‌های غیر استاندارد لیزر ممنوع

دکتر سید محمد تقی نبوی با اشاره به اهمیت همراهی لیزر با علم پزشکی گفت: این همراهی مستلزم این است که پزشک فیزیک و آناتومی فرد را در نظر بگیرد. اما متاسفانه در شرایط فعلی جامعه شاهد استفاده از لیزر به روش غیر استاندار هستم که عوارض جبران ناپذیری برای فرد به همراه دارد.

من هستم و خواهم بود
من هستم و خواهم بود

داشتن یک رژیم غذایی سالم، فعالیت جسمانی روزانه و ترک مصرف سیگار از دیگر مواردی است که روز جهانی سرطان تمام مردم را به انجام دادن آن تشویق می‌کند.

تراجنسیتی‌ها در ترکیب مردمی جشنواره فجر
تراجنسیتی‌ها در ترکیب مردمی جشنواره فجر

برای نخستین بار در ایران به حضور این طیف از افراد بها داده شده و در مراسم  افتتاحیه سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر، سه‌شنبه ۹ بهمن‌ماه  در ترکیب مردم ایران از نظر محمد رحمانیان  برای تراجنسیتی‌ها جایگاهی در نظر گرفته شده و این افراد در کنار جامعه روحانیت تا نظامی جای گرفته است.

کاهش مرگ و میر مادران  پس از زایمان
کاهش مرگ و میر مادران پس از زایمان

سازمان جهانی بهداشت، داروی اصلاح شده ای را که به زنده ماندن مادران بعد از زایمان کمک می‌کند را معرفی کرد.

امروز گذری به کتاب فروشی ها داشته باشید!
امروز گذری به کتاب فروشی ها داشته باشید!

کتاب هنر خوب زیستن نوشته رولف دوبلی پنجاه و دو میان‌بر شگفت‌انگیز به شادکامی، ثروت و موفقیت را معرفی می کند.